top of page

Roni Davis Group

Public·23 members

Mac Analizi Yapan Siteler REPACK  • Verilerinin çok değerli olduğundan emin olabilirsin. Bu nedenle birçok şirket ve resmî kuruluş geçtiğimiz birkaç yıl içinde verilerini ele geçirmek için birbirleriyle yarışıyor. Amazon sana ne satması gerektiğini bilmek istiyor. Facebook arkadaşlarının kim olduğunu ve nelerden hoşlandığını bilmek istiyor. İSS'n hangi web sitelerini ne kadar süreliğine ziyaret ettiğini bilmek istiyor. Bilgisayar korsanları parolalarını ve banka bilgilerini ele geçirmek istiyor. Yaşadığın ülkedeki resmî kuruluşlar ise her şeyi bilmek istiyor. Bu bilgiler senin üzerinden para kazanmak, seni kontrol etmek ve hatta senden çalmak için kullanılabilir. Maalesef bir VPN internetteki tüm gizlilik sorunlarını tek tıklamayla çözemez ancak çevrim içi izleme ve gözetleme türleri arasında en saldırgan, acil ve tehlikeli olanlara karşı seni koruyoruz:Bilgisayar korsanlarının bilgilerini çalmak için güvenliği ihlal edilmiş ağları kullanmasına engel oluyoruz.

  • İSS'nin hangi web sitelerini ziyaret ettiğini görmesini veya bağlantını yavaşlatmasını engelliyoruz.

  • Resmî kuruluşların çevrim içi ortamda yaptıklarını ve konumunu görmesine engel oluyoruz.

Bu konular herkesi farklı oranda etkiliyor ancak "güvenli" bir ülkede yaşıyor olsan dahi kanunların ve yönetimlerin her gün değişmesi nedeniyle en kötü ihtimale hazırlıklı olmak en iyi ihtimali ummaktan daha iyidir.
Mac analizi yapan sitelerBu, bir çok şekilde gerçekleşebilir. Özellikle senin kontrol etmediğin (örneğin hava limanı ve kafelerde bulunan halka açık Wi-Fi ağları) güvenli olmayan ağlar bilgilerinin ifşa olmasına ve güvenliğinin ihlal edilmesine sebep olabilecek güvenlik açıkları ile doludur. İSS'n nerede olduğunu ve hangi web sitelerine bağlandığını daima görebilir. Bazen bu bilgileri kullanmazlar. Fakat bazen veri akışını azaltarak bazı web sitelerini ya da hizmetleri yavaşlatırlar veya yerel bir yasayı ihlal ettiğinde konumunla birlikte bu bilgileri resmî kuruluşlara bildirirler. Son olarak, reklamcılar çerez ve "parmak izi" teknolojisi kullanarak çevrim içi faaliyetlerini izler ve eşsiz bir profilini oluşturur. Bu profilde adın gibi kişisel bilgiler bulunmasa da ırk, din, yaş, hobilerin ve hatta tıbbi geçmişin bulunabilir. VPN, en fazla sorun teşkil eden ilk iki durumu engelleyebilir ancak IP adresinden ziyade gezinme geçmişine bağlı olan üçüncü durum için çok etkili değildir. Fakat hedeflenmiş reklamlar konusunda endişeleniyorsan kullanabileceğin parmak izi kopyalama engelleyici teknolojiler bulunuyor.


2022 yılının sonuna yakınken, bunu Yeni Güç için heyecan verici ve yenilikçi bir yıl yapan bazı başarıları kutluyoruz. Son 12 ay içinde teknolojilerimizi genişlettik, iş olarak büyüdük ve sıfır emisyonlu bir geleceğe doğru izini ateşleye devam etti. Bu yılı gerçekten muhteşem hale yardımcı olan Yeni Güç iş birimimizin beş galibiyeti üzerine yansıtarak bize katılın.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page